Elamusretkedel uhiuus koduleht

Uue aastaga on uueks saanud ka Elamusretkede koduleht. Kuna eelmine koduleht oli ajale natuke jalgu jäänud, saime kampa Newtime’i poisid, kes meile kasutaja sõbraliku, loogilise ja imeilusa kodulehe valmis meisterdasid. Allpool jagabki Elamusretkede ja kodulehe valmimise kohta kommentaare Newtime’i loovjuht/disainer ja elamusretkeline Lauri Saidla.

„Minu arvates on Elamusretked 2015. aastaks väga lahedaks ürituste sarjaks välja kasvanud. Olen püüdnud ka ise mõned Elamusretked enda tihedasse ajagraafikusse mahutada ning teinud kaasa mõningad matkad koos Anniki, Kunnari ja kõigi teiste toredate inimestega. Tegelikult juhtub Elamusretkel üsna tihti, et jääd mingiks ajaks kaasränduri kõrvale pikemalt kõndima ja mingil olulisel teemal arutama. Ühel viimasel Elamusretkel sai ka Kunnariga selgeks arutatud, et Elamusretkede koduleht vajab uut hingamist.
Tegelen ise igapäevaselt trüki- ja digimeedia kujundamisega ning olen ka üks Newtime asutajatest koos Mehis Pärnaga. Siis nõnda saigi justkui kaks punkti kokku viidud ja aitasime Elamusretke meeskonnal 2015. aastaks ehitada uue ja ilusama kodulehekülje, mida oleks mugav kasutada tänapäevastel nutiseadmetel ning mis oleks külastajatele informatiivsem ja selgem.

Üllatav oli tegemise juures seegi, et kogu protsess võttis tegelikult väga vähe aega. Ilmselt suuresti tänu sellele, et Elamusretkede meeskond teadis täpselt, mida neil vaja on. Aga peab tõdema, et lõpptulemusega jäin ka ise väga rahule. Ma tahaksin väga loota, et meie Newtime meeskonna väike panus aitab tõsta Elamusretkede vahva fiilingu redeliastme võrra kõrgemale ning et inimesed ikka tuleks rohkem toast välja ja teeksid mõne retke kaasa. Soovitan kõigile tulla mõnele Elamusretke üritusele ja kogeda ise seda toredat Eesti loodust ja Elamusretkede seltskonda.

Eraldi tahaks tänada inimesi, kes lisaks minule uue kodulehe loomisel kaasa aitasid: Ando Haldna (projektijuht) ja Allan Kõrts (arendaja).“

Ka kogu meie Elamusretkede meeskond on asjalikele poistele hea töö eest tänulik ning loodab kodulehel näha aktiivseid kasutajaid ja hulgaliselt retkelisi.

Tagasi uudistesse