Sillamäe Elamusretk


Juhul kui registreerite mitu osalejat, siis kirjuta lisainfo lahtrisse teiste osalejate andmed!
Lisa ostukorvi

Kuupäev: 3. detsember 2022


Stardikoht: Sillamäe kultuurikeskus, Ida-Viru maakond

Distants: lühem retk ca 12 km, pikem retk ca 15 km

Registreerimine lõpeb: 1. detsember 2022

Mis toimub?

Elamusretked tähistavad 2022 aastal oma 15 tegutsemisaastat 10 juubeliretkega. Juubelihooaja viimasel talvisel Elamusretkel kutsub The North Face juubeli puhul avastama Sillamäe asumit ning selle ümbrust.

Elamusretkede esimese lume eriretk viib osalejad Ida-Virumaa pealinna Sillamäele avastama sealse piirkonna eluolu. Satume kummalise nimega garaažikoperatiividesse, matkame mererannas ning avastame Ukraina suvituspealinna Odessa promenaadi meenutavat Sillamäe kesklinna! Meie teele jäävad ka mõnusad matkarajad ning karmides hallides toonides tööstushooned.

 Retke lõpus toimub Elamusretkede / Elamusmaratonide 2022. aasta hooaja lõpuüritus – premeerime hooaja aktiivsemaid liikujaid ning vaatame ühiselt aasta parimaid pilte. Ühtlasi on oodata juubeli puhul ka erilisi üllatusi! Lõpetamiselt ei puudu ka magus üllatus!

PS! Loodetavasti saadab ilmataat esimese koheva lumekatte Eestisse just selleks ajaks ning loodame teha esimesed sammud lumel just Sillamäe Elamusretkel.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeval, 3. detsembril alates kell 10.00 ning kogunemispaigaks on Sillamäe kultuurikeskus, täpsema asukoha leiad siit. PS! Autode parkimiseks on kasutada linnatänavate parkimiskohad – seega jälgige palun parkimisreegleid.

Retkele stardime kahes grupis kell 10:30 (pikem retk) ja 11:00 (lühem retk). Palume kohale tulla 15-20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele 15 km pikema retke puhul ning 12 km lühiretke puhul ning ajaliselt koos peatustega ca 3,5 tundi.

Retke rajal teeme kolm pikemat peatust – joome kuuma glögi ning kostitame keha Eesti parimate maitsetega! Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa! Finišis ootab kõiki retkelisi soe supp!

Loomulikult on ka traditsiooniline Elamusretkede hooajalõpu tort valmis küpsetatud!


Orienteeruvalt kell 14.00, kohe kui kõht on täis söödud võtame ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamise. Elamuspunktide hetkeseisule saad pilgu peale visata siin! Ajaliselt proovime ürituse lõpetada hiljemalt kella 15.00ks. Elamusretkede 15. juubeli puhul on plaanis ka väiksed lisaüllatused!

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Soe glögi ning energiaampsud retke rajal
 • Soe supp retke lõpus ning magus üllatus hooaja lõpetamisel
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaks registreerimiseks mobiiliga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile või IOSile.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • Elamusretkedele saad  Stebby keskkonna kaudu registreerida  siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin. 

Kui palju maksab?

Kuni 25. november:

 • Täiskasvanu: 20 €
 • Pensionär / (üli)õpilane: 15 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 15 € (inimese kohta)

26. november – 1. detsember:

 • Kõigile 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suurematele loodussõpradele - Elamushooldajatele, kes lisaks elamuste nautimisele aitavad loodusest ära korjata väiksemagi prügi kui seda retke jooksul kohtame!

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 1. DETSEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!

 

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!
  

ParimatEST parimad Elamused juba 15 aastat!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või
helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee