Viivikonna elamusretk

Elamusretked on ajutiselt edasi lükatud!
Pole saadaval


Kuupäev:  1. november 2020
 
Stardikoht:  Viivikonna asula, Ida-Virumaa

 
Stardigrupid:  11:00 (kiire); 11:00 (aeglane) ning 11:30 (kiire)

Distants:  ca 20 km

Registreerimine lõpeb: 
29. oktoober 2020

Registreeri Miuuv mobiiliäppiga: Android, iOS

Mis toimub?

Elamusretkede 2020. aasta hooaja kolmas sügisretk viib osalejad Ida-Virumaale avastama kummitusküla Viivikonnat ning sealset lähiümbrust. Viivikonna on Kohtla-Järve endine linnaosa, kus enamus maju on maha jäetud ning kus elavad vaid mõned üksikud elanikud.

Seda, et me retke vältel Eesti keelt kuuleme seekord ei juhtu – jättes retkelised ning gupijuhid kõrvale. Isegi koerad hauguvad siin piirkonnas vene keeles. Viivikonna asula läheduses asub Viivikonnaga karjäär, mis omakorda piirneb Sirgala karjääri ning Alutaguse looduskaitsealaga.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva,  1. novembri hommikul alates kell 10.30  ning kogunemispaigaks on Viivikonna asula, täpsema asukoha leiad  siit. 

Retkele stardime kolmes grupis, vastavalt kell 11:00 ja 11:30. Palume kohale tulla 15-20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 20 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatuste orienteeruvalt 4-5 tundi, aeglase sammuga grupp 5-6 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks Põltsamaa mahlajooki ning sooja teed Carmolise tilkadega. Rajal teeme 3 pikemat puhkepeatust.  

PS! Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa!

Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.  

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaimaks registreerimiseks nutitelefoniga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile siit või IOSile siit.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 23. oktoober:

 • Täiskasvanu: 18€
 • Pensionär / (üli)õpilane: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

24. – 29. oktoober:

 • Kõigile 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 29. OKTOOBER (või seni, kuni kohti jätkub)!


Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee