Oandu elamusretk

Kuupäev: 7. juuni 2020

Stardikoht:  Sagadi mõis, Lääne Virumaa 

Distants:  ca 20  km

Registreerimine lõpeb: 4. juuni 2020

Registreeri Miuuv mobiiliäppiga: Android, iOS

Mis toimub?

Elamusretkede 2020. aasta esimene suveretk viib osalejad jalutama Lääne-Virumaale Oandu ümbruses laiuvatesse kaunitesse metsamassiividesse ning tutvuma ühe Eesti kaunima mõisaga – Sagadi rüütlimõisaga. 

Retke alustame ning lõpetame kauni Sagadi mõisakompleksi juures. Retke vältel liigume kaunitel metsateedel ning loomulikult satume ka Eesti vanimale, kogu Eestit läbivale RMK matkateele – Oandu-Ikla matkarajale. Meie teele jääb ka Võsu rand ning tublimatel on võimalik seal lisaks tavapärasele peatusele end ka merevette kasta.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva,  7. juuni hommikul alates kell 10:40 vastavalt grupi stardiajale (alates 20 minutit enne grupi stardiaega. PS! Palume varem kohale mitte tulla!) Kogunemispaigaks on Sagadi mõisa parkla, täpsemat asukohta saad vaata siit.

Retkele stardime kolmes grupis kell 11:00 (aeglase sammuga grupp); 11:20 ja 11:40. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele  ca 20  km  ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega ca  5 tundi (aeglasel grupil 5-6 tundi).

Igale osalejale anname retkele kaasa toidupaki keha kinnituseks Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Retke stardi-ja finišipaigas ning raja keskel on osalejatel võimalus oma joogipudeleid täita Põltsamaa mahlajoogi või veega. PS! Oma joogipudel kindlasti retkele kaasa

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Toidupakk kehakinnitamiseks retke vältel ning joogipudeli täitmise võimalus stardi- ja finišipaigas ning raja keskel
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaimaks registreerimiseks nutitelefoniga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile siit või IOSile siit.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • SportID keskkonna kaudu saad registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 29. mai:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane / laps: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

30. mai – 4. juuni:

 • Kõigile: 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee


NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 4. JUUNI (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee