Kärdla elamusretk

Elamusretked on ajutiselt edasi lükatud!
Pole saadaval


Kuupäev:  17. mai 2020
 
Stardikoht:  Rannapaargu, Kärdla, Hiiumaa


Stardigrupid:  11:00 (kiire); 11:00 (aeglane) ning 11:30 (kiire)
 
Distants:  ca 20 km
 
Registreerimine lõpeb:  13. mai 2020


Mis toimub?


Elamusretkede 2020. aasta hooaja kolmas kevadretk viib osalejad Hiiumaale avastama Kärdla ümbrust. Eelmisel päeval on võimalik osaleda lisaks ka Kõpu elamusretkel.

Kuigi me alustame retke Kärdlast ei ole tegemist kaugeltki mitte linnaretkega. Esimesel võimalusel jätame Kärdla seljataha. Liigume mereäärsetel karjamaadel ja matkaradadel rannametsades.   

Kärdla piirkonna matkaradu avastades satume lisaks mereäärsetele aladele ning männimetsadele ka Kaibaldi liivikusse ning rabamaastikule. Kaibaldi liivik on sealse piirkonna üks omanäolisemaid kohti. Kärdla ümbrus on äärmiselt mitmekesine piirkond matkamiseks – kuigi tähistatud matkaradu on seal äärmiselt vähe.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva, 16. mai hommikul alates kell 10.30  ning kogunemispaigaks on Rannapaarguu parkla, täpsema asukoha leiad siit. 

Retkele stardime kolmes grupis, vastavalt kell 11:00 ja 11:30.  Palume kohale tulla 15-20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 20 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatuste orienteeruvalt 5 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks Põltsamaa mahlajooki ning vett. Rajal teeme 3 pikemat puhkepeatust.  

PS! Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa!

Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.  

Kus ööbida?

Kes on tulemas Hiiumaale pikemalt kui ainult üheks retkeks soovitame ööbimise broneerida kas Kärdlasse või siis kasutada RMK telkimisala Tõrvaninas.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaimaks registreerimiseks nutitelefoniga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida IOS jaoks siit või Androidile siit.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 8. mai:

 • Täiskasvanu: 18€
 • Pensionär / (üli)õpilane: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

9. – 13. mai:

 • Kõigile 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee


NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 13. MAI (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee