Aegna elamusretk

Pole saadaval

Kuupäev: 20. ja 21. juuni 2020

Stardikoht:  Linnahalli kai, Tallinn

Distants:  ca 15  km

Registreerimine lõpeb: 18. juuni 2020

Registreeri Miuuv mobiiliäppiga: Android, iOS 

Mis toimub?

Elamusretkede järjekorras 150. retke läheme tähistama imelisele Aegna saarele. 2008. aastal alustatud Elamusretkedega saamegi juba Jaanipäeva eelselt juubelit tähistada!

Kolmas suvine retk viib elamusretkelised uudistama imelist Aegna saart. Saarel jalutame mererannas, uudistame kaitserajatisi ning võtame kindlasti ka hetke, et nautida saare ilu ja vaikust. Kui suveilm lubab, siis võtame pausi ka väikeseks supluseks – julgemad muidugi veetemperatuuri ei mõõda ning käivad kindlasti ka ujumas ära!

Retke alustame tunnise meresõiduga Linnahalli kailt saarele. Aegna näol on tegemist vaid 3km2 suuruse saarega, millel rannajoont vaid 10 km jagu. Saarel võtame mõnusalt aeglase liikumis-tempo, et kõik saare peidetud elamused ülesse leida!  

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeva, 20. juuni ning pühapäeva,  21. juuni hommikul alates kell 9.30  ning kogunemispaigaks on Linnahalli kai, täpsemat asukohta saad vaata siit.

Laev retkele väljub kell 10.00 ning jõuab tagasi sadamasse kell 17.30.

Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele  ca 15 km  ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega ca  5 tundi.

Retkele kaasa anname igale osalejale toidupaki keha kinnituseks Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Retke stardi- ja finišipaigas ning raja keskel on osalejatel võimalus oma joogipudeleid täita Põltsamaa mahlajoogi või veega. PS! Oma joogipudel kindlasti retkele kaasa!

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Laevapiletid suunal Tallinn-Aegna-Tallinn
 • Toidupakk kehakinnitamiseks retke vältel ning joogipudeli täitmise võimalus stardi- ja finišipaigas ning raja keskel.
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaks registreerimiseks mobiiliga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida siit (IOS) või siit (Android).
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • SportID keskkonna kaudu saad registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 12. juuni:

 • Kõigile: 40 €

13. - 18. juuni:

 • Kõigile: 45 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suurematele loodussõpradele - Elamushooldajatele, kes lisaks elamuste nautimisele aitavad ära korjata väiksemagi prügi loodusest kui seda retke jooksul kohtame! Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 18. JUUNI (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee