Kaisma elamusretk

Lisa ostukorvi
30,50 €


Kuupäev:  24. veebruar 2021

Stardikoht
:  Kaisma järve matkaraja parkla, Pärnumaa 

Distants:

 • Põhiretk ca 7 km
 • Õhtune pealambi retk ca 7 km

Registreerimine lõpeb:  21.02.2021

Mugav registreerimisvõimalus on ka Miuuv äppis, mille saad alla laadida Androidile või IOSile.Mis toimub?  

Eesti Vabariigi 103. aastapäeva sini-must-valge eriretk viib meid Pärnumaale Kaisma järve äärsetele matkaradadele talviseid elamusi koguma.

NB! Seoses Eesti Vabariigi 103. aastapäevaga on retkel värvikoodiks sini-must-valge. Kes võtabkaasa lipu, kes aga paneb ennast vastavalt värvikombinatsioonile riidesse – oodatud on kõik, mis sobib temaatikaga.  Nii nagu eelmisel aastal, saab kõige sini-must-valgem ja lahedam kostüüm ka väärikalt premeeritud.

Talvisel retkel jalutame me mitmekesisel matkarajal, uudistame kohalikke järvi ja nende ümbrust. Piilume ära talvise rabamaastiku, külmunud laukad ning jätame endast lumele maha nii mõnegi lumeingli. 

Retkele anname igale osalejale kaasa toidupaki. Janu kustutamiseks pakume sooja teed ning glögi. Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa! Vabariigi aastapäevale kohaselt ei puudu retkelt ka traditsioonilised vabariigi parimad kiluleivad. Finišis ootab kõiki retkelisi soe supp ning pirukas!

Loe ka eelmiste aastate sini-must-valgete elamusretkede kokkuvõtteid:

EV 100: Paunküla Elamusretk

EV 101: Enda LKA Elamusretk

EV 102: Suru raba Elamusretk

Millal ja kus toimub?

Retkele koduneme kolmapäeval,  24. veebruaril alates kell 10.45  ning kogunemispaigaks Kaisma järve matkaraja parkla, täpsema asukoha leiad siit.

Retkele stardime neljas grupis kell 11:00; 11:15; 11:30; 11:45.  Palume kohale tulla orienteeruvalt ca 15 minutit enne oma grupi starti – siis saame õigel ajal teele asuda. 

Retke põhiraja pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastiku- ja lumeoludele ca 7 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega  ca 3-4 tundi.

Lisaks on võimalik avastada raba ka 24. veebruari õhtul pealambi retkel algusega kell 15.00. Ka pealampide valgel liigume retkel koos peatustega ca  3-4 tundi.

Juhul kui sul pealampi ei ole, saad selle registreerimisel endale soetada. Pakume soodsa hinnaga 25 € pealampe erinevates toonides koostöös Matkaspordiga. Kui ostad registreerimisel pealambi, siis ootab see Sind koos patareidega juba stardipaigas.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses,
 • Matkajuhi/rajameistri teenust,
 • Toidupakk matka ajaks,
 • Sooja teed ja glögi retke keskel
 • Soe supp finišis
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaks registreerimiseks mobiiliga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile või IOSile.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • Elamusretkedele saad  Stebby keskkonna kaudu registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 14. veebruar:

 • Täiskasvanu: 20 €
 • Pensionär / (üli)õpilane / laps: 15 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 15 € (inimese kohta)

15. – 21. veebruar:

 • Kõigile: 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suurematele loodussõpradele - Elamushooldajatele, kes lisaks elamuste nautimisele aitavad loodusest ära korjata väiksemagi prügi kui seda retke jooksul kohtame! 

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 21. VEEBRUAR (või seni, kuni kohti jätkub)!

 
Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!   

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee