Tartu ööretk – õhtune eriretk

Mis toimub?

2017. aasta üleeuroopalise spordinädal, mis on ellu kutsutud Euroopa Komisjoni poolt, saab seekord avalöögi Eestist – täpsemalt Tartust! #BeActive

Tähistamaks seda sündmust koos Tartu linnaga toimub õhtune eriretk Tartus, et ka elamusretkelised saaksid osa spordinädalast!

Tartu ööretk toimub õhtuse eriretkena Tartus ning viib retkelised avastama Taaralinna tuledesära ja põnevaid paiku õhtusel ajal. Kokku liigume koos väikeste peatustega ca 2,5–3 tundi ning läbime 10–12 km. Loe ka eelmise aasta kokkuvõtet toimunud õhtusest elamusretkest.

Retk toimub õhtusel ajal, kohustuslik on kaasa võtta pealamp, et paremini jalge ette näha. Mõnus õhtune lõõgastus annab võimaluse näha linna veidi teise külje alt ning tunda, kuidas vaatenurga muutmine elu põnevamaks teeb.

Tuledesäras taarallinas uudistame me Toomemäge ning piilume kesklinna suunas, lisaks vaatame üle Emajõe kaldaäärsed ning otsime vastuseid küsimustele: Kust avaneb parim vaade õhtusele Tartule? Milline hoone on Tartu linnas kõige kenamini valgustatud? Millised on Dorpati kaunimad vaated õhtuses tuledesäras?

Millal ja kus toimub?

Retkele stardime reedel, 22. septembril kell 21.00 Raekoja platsilt purskkaevu juurest peale seda kui retkelistele on tervituskõne pidanud Tartu linnapea!

Kohale soovitame tulla vähemalt 20 minutit varem, et saaksime kõik kenasti kirja panna ja enne starti vahvad grupipildid teha.


Mida pakume?

  • Retke ja avastamist tuledesäras Tartus
  • Retkejuhi/rajameistri teenust
  • Joogipausi retke ajal
  • Diplom


Kui palju maksab?

Tartu elamusretk on täiesti TASUTA kõigile, kes on Elamusretkede Facebooki lehe fännid!

Kuidas registreeruda?

  • Kui sa soovid grupiga registreeruda, siis täida ära järgmine VORM.
  • Pärast kinnituse saamist ära tasumise tekstile tähelepanu pööra – sea vaim valmis ja tule retke starti!

 

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 21. SEPTEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee