Lisainfo: 11. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton

Millal ja kus toimub?

Start on pühapäeval, 8. juulil kell 11.00 Kolgaküla terviseradade keskuses! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav SIIN. 
Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Kolgaküla terviseradade keskuses.
Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 9 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 20.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Kolgaküla terviseradade keskuses. Rada kulgeb Lahemaa rahvuspargi territooriumil, mööda metsateid- ja radu. Täispika 42-kilomeetrisel rajal liikujad läbivad vahelduseks ka 800m lõigu asfaldil. Rajaprofiil on vägagi mitmekesine – rajal on nii laugeid sirgeid kui ka üksikuid järsemaid tõuse ning langusi.
Vaata eelmise aasta maratoni rajakaarti.

Kuidas registreeruda?

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud MTÜ Elamusmaratonid Swedbank kontole EE382200221061167567. Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 7 teeninduspunkti, poolmaratonil (21 km) 3 ning 10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Enervit ja Kalev.

Mis toimub finišis?

Finišis ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. Maratoni lõpus ootab kõiki osalejaid maitsev Põltsamaa supp koos kosutava karastusjoogiga, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

Eelmise aasta Värska elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2017. aasta 2. Värska kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit.